wtorek, 28 maja 2013

Witajcie

Nie będę się zbytnio rozpisywać. Nazywam się Wiktoria, a na tym blogu będę publikować swoją pierwszą książkę. Główna bohaterka będzie nosiła moje imię. Może ten blog pozwoli mi dokończyć moją powieść. I hope so! Pozdrawiam <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz